×

 

Değerli Abonelerimiz,
Ülkece yaşadığımız bu zorlu süreçte, Mikrogrup olarak depremde zarar gören 11 ilimizde abonelik yenilemesi gelen üyelerimize ücretsiz ek süre ekledik ve yenileme tarihlerini ilk etapta 30 Nisan 2023 tarihine kadar uzattık. Bu 11 ilimizdeki abonelerimizin uzatma işlemi için herhangi bir aksiyon alması gerekmemektedir. Bilgilerinize sunarız.

İptal İade Sözleşmesi

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir.

3.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının vermiş olduğu hizmet sona erer.

4.Ürünü satın alan alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürüne ait ödemeyi 3 gün içerisinde gerçekleştirmez ise sözleşme kendiliğinden sona erer ve ürünün kullanılma süresine göre belirlenen ücret satıcıya ödenir. Ödenmeyen ücretler için 3098 sayılı borçlar kanunu hükümleri uygulanır.

5.Alıcı; satın aldığı ürünü satın aldığı tarihten itibaren 30 (otuz) gün içerisinde, SATICI’ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin sözleşmeyi iptal edebilir. Alıcı 30 gün süreli deneme paketini kullandıktan sonra ürünü satın alması durumunda bu maddedeki iptal hakkından faydalanmaz.

SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:
ŞİRKET ADI/UNVANI: MevzuatTR Yazılım A.Ş.
EPOSTA: [email protected]
TEL: 02242660004

6. Alıcı’ nın satın almış olduğu ürünün faturası İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası satıcıya gönderilmesi gerekir. İADE FATURASI kesilmediği takdirde sözleşme iptal işlemi tamamlanamayacaktır.