Gizlilik Sözleşmesi

Siz değerli müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması bizim için çok önemlidir. Müşteri bilgilerinin gizli tutulmasına dair, müşterilerimize karşı sorumluluklarımız, kuruluşumuzdan itibaren eksiksiz yerine getirilmiştir. Müşterilerimize ulaştığımız farklı servis kanallarından alınan bilgilerin tamamı yüksek güvenlik (128-BİT SSL GÜVENLİK SERTİFİKASI) seviyesinde korunmaktadır.

Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (ad, soyad, adres, telefon, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmekteyiz.

www.mevzuattr.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece www.mevzuattr.com bünyesinde kullanılmaktadır.

www.mevzuattr.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. www.mevzuattr.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, www.mevzuattr.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla www.mevzuattr.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere, sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda günlük e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz emaillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.mevzuattr.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.mevzuattr.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca www.mevzuattr.com "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 128-bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.